Witaj !   Zarejestruj się  |  Zaloguj się
ZAAWANSOWANE
 
Kategorie
Waluty

Ceny zawierają VAT
Aktualności
Zmiany w Polityce Prywatności firmy F.H Bujnowicz s.c   Data: czwartek, 24 maj 2018

Zmiany w Polityce Prywatności Firmy Handlowej Bujnowicz s.c.

Jak zapewne już Państwo doskonale wiedzą z dniem 25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: Rozporządzenie). Mając na względzie potrzebę jak najlepszej ochrony Państwa praw wynikających z nowych przepisów wprowadzamy odpowiednie zapisy Polityki Prywatności obowiązujące w strukturze organizacyjnej naszej firmy.

 

1.    Administratorem danych osobowych (dalej: Administratorem) jest Firma Handlowa Bujnowicz s.c.  ul.Czarnieckiego 8 ,  30-536 Kraków   NIP 6791006544, REGON 350752890.

2.    Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej kierowanej na adres F.H  Bujnowicz s.c.  ul.Czarnieckiego 8 , 30-536 Kraków  lub poczty elektronicznej e-mail bujnowicz@bujnowicz.com

3.    Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia, czyli na podstawie wyrażonej zgody Użytkownika w celu świadczenia usług w ramach sklepu i strony internetowej Bujnowicz.com (dalej: Sklep), w tym obsługi i realizacji zamówień składanych w Sklepie, obsługi reklamacji, obsługi wysyłki zamówienia, obsługi Biuletynu informacyjnego, obsługi zapytań technicznych i handlowych, jak również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia, czyli niezbędności przetworzenia danych osobowych w celu wykonania umowy.

4.    Dane osobowe przetwarzane są ręcznie oraz automatycznie w celu dostarczania produktów oraz usług. Kategorie danych osobowych, które będą przetwarzane przez Administratora to:

o    przypisany identyfikator użytkownika (ID),

o    imię,

o    nazwisko,

o    adres e-mail,

o    numer telefonu,

o    adres(y) pocztowe

5.    Administrator przestrzega zasady gromadzenia i przetwarzania wyłącznie takich danych, które są niezbędne do realizacji usług.

6.    W związku z realizacją świadczonych usług Administrator powierzy dane osobowe zewnętrznym podmiotom, w tym w szczególności:

o    dostawcom odpowiedzialnym za obsługę systemów informatycznych,

o    podmiotom, takim jak banki czy operatorzy płatności elektronicznych,

o    podmiotom świadczącym usługi księgowe, prawne, podatkowe,

o    firmom kurierskim i spedycyjnym (w związku z realizacją zamówień).

7.    Administrator zastrzega sobie prawo ujawnienia powierzonych danych osobowych właściwym organom bądź osobom trzecim, które zgłoszą żądanie udzielenia takich informacji w granicach obowiązującego prawa, jak też w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.

8.    Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

9.    Aby wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub skorzystać z innych uprawnień, o których mowa powyżej należy skontaktować się z Administratorem pod adresem poczty elektronicznej e-mail  bujnowicz@bujnowicz.com   ze stosownym żądaniem. W konsekwencji odmowa zgody na przetwarzanie danych osobowych skutkować będzie brakiem możliwości korzystania z usług świadczonych przez Administratora w ramach jego działalności.

10.  Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.

11.  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem umownym niezbędnym do wykonania umowy i/lub usługi.

12.  Dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny do realizacji umowy i/lub usługi przez Administratora na rzecz strony powierzającej swoje dane osobowe, a dodatkowo przez czas ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami oraz dla spełnienia obowiązków wynikających z odrębnych przepisów w szczególności podatkowych i rachunkowych. Po upływie okresu przetwarzania, dane są nieodwracalnie usuwane.

13.  Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 
Kontynuuj
Ilość: 0 szt.
Suma: 0.0000zł
Zamów!
  LISTA ZAKUPÓW:   ROZWIŃ ZWIŃ
Informacje
Kontakt

Sklep z Częściami Elektronicznymi
30-536 Kraków ul. Czarnieckiego 8
(przecznica z ul.Limanowskiego)

tel./fax. 12 656 05 44

Pracujemy w godzinach
9.00 – 17.00
Poniedziałek – Piątek
 

bujnowicz@bujnowicz.com

 
Copyright ©2022 www.bujnowicz.com
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2010 Mysklep.pl
Powered by osC PRO Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem politykę plików cookie - zamknij